FAQ

1) Jak mam dodać swoją stronę do auto-surfa?
Po zalogowaniu się w naszym serwisie. W menu Add Page do surfu . Stronę dodajemy ze znacznikami htt:// lub https://. Po odczekaniu 15 sek. strona zostanie dodana i już gotowe.
2) Jak mogę zareklamować swoją stronę w serwisie?
Możliwości reklamy stron www w naszym serwisie auto-surf.co.pl jest kilka. Pierwszy sposób to dodanie strony do auto-surfa, czas wyświetlania strony w surfie to 30 s. Drugim sposobem reklamy jest dodanie banera do naszego rotatora, reklama wyświetlana jest na wszystkich podstronach naszego serwisu. Serwis oferuje też płatne kliki w baner, reklamę można dodać za punkty w profilu.
3) Ile potrzebuje punktów na 1000 wyświetleń mojej strony?
1000 wyświetleń strony w surfie to 2000 punktów minimalnie ale ilość punktów uzależniona jest od Ciebie. Przy koncie FREE zakres punktów to 2-5, natomiast przy koncie VIP 2-10.
4) Jak skutecznie poprawić statystyki i pozycję mojej strony używając auto-surf.co.pl?
Dodaj kilka podstron swojego serwisu/bloga do naszego auto-surfu. W ten sposób wydłużysz czas spędzony na swojej stronie. Pamiętaj aby zadbać o unikalną treść na swojej stronie.
5) Ile mogę posiadać kont?
Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto, również z jednego numeru IP może zarejestrować się jeden użytkownik.
6) Ile mogę dodać stron?
Obecnie nie ma limitu ilości dodawanych stron ani reklam. Ilość możliwych do dodania reklam banerowych jest zależna od ilości wpłaconych lub zarobionych pieniędzy.